CEIA Підводний металодетектор Array - ціна, купити в Україні

Опис

Успіх лінійного підводного металодетектора призвів до дослідження та розробки ще більш досконалого металошукача, оснащеного лінійною антенною решіткою, який дозволив би:

  • Більша ширина огляду для кожного окремого прогону, щоб зменшити кількість проходів, необхідних для покриття даної області, таким чином зменшуючи необхідний час огляду;
  • Визначення положення об’єктів, знайдених всередині котушки;
  • Дані про розмір об’єкта;
  • Дані про те, наскільки глибоко заглиблений об’єкт.

Ця друга модель також була розроблена для операцій на глибині до 300 м. Антена складається з п’яти зон виявлення, розташованих в одній лінійній решітці. Планарна пошукова антена має два метри завширшки і один метр завдовжки та оснащена механічною опорою, що складається з двох рук, якими вона кріпиться до ROV. Антена складається з 12 незалежних обмоток передачі та прийому електромагнітного поля, щоб задовольнити потреби виявлення та надати достатньо даних для визначення положення, розміру та глибини цілі. Фундаментальними характеристиками антенної системи, необхідні для досягнення найкращого співвідношення сигнал/шум і для роботи з високою надійністю, є жорсткість, водонепроникність (при тиску при 3 МПа) і точне електромагнітне балансування індуктивної системи.

Під час проектування та будівництва особлива увага приділялася ізоляції антени від зовнішніх джерел перешкод, які можуть бути електромагнітними (двигуни, системи освітлення, електроніка на ROV) або механічними (статичні або вібруючі металеві конструкції поблизу).

Остаточному дизайну металошукача передувала серія вимірювань, проведених на поверхні з метою перевірки його електромагнітної екологічної сумісності. На додаток до оптимізації індуктивної системи, відстань планарної решітки до ROV і тип використовуваних матеріалів були підібрані таким чином, щоб вони не створювали жодного збільшення електронного фонового шуму металодетектора.

Електронний блок керування розміщено в корпусі з нержавіючої сталі AISI316, подібному до того, що використовувався в першому однозонному пристрої. Корпус оснащений фланцем для кріплення до ROV. Щоб запобігти проникненню води, корпус заповнений смолою.

Під водою загальна вага антенної системи, включаючи її опору, компенсується плавучістю вибраних матеріалів і розподілом їх щільності, а також кількістю та розташуванням герметичних порожнин всередині опорного каркасу з нержавіючої сталі.

Зв’язок із поверхнею здійснюється за допомогою збалансованого асинхронного послідовного з’єднання типу RS-485.