Опис
Роликова система Armtrac розроблена для захисту транспортних засобів від впливу пристроїв, що використовуються потерпілим, і забезпечує певний рівень впевненості під час перевірки маршрутів на наявність мін і саморобних вибухових пристроїв. Його можна використовувати на швидкості до 50 км/год, якщо він встановлений на Armtrac 100, і на нижчій швидкості з гусеничними транспортними засобами Armtrac, але іншу версію Roller System із власною вагою також можна використовувати з БТР або MBT.
Призначений для використання, коли існує скоріше ймовірність, ніж імовірність того, що пристрій, яким керує потерпілий, на визначеному маршруті. Це пристрій для перевірки повної ширини, що використовує два ряди коліс, кожен з яких складається з 7 роликів. Кожне роликове колесо виготовлено з поліуретанового композиту та є стійким до проколів. Система рульового управління може шарнірно переміщати ролик Armtrac вліво або вправо, дозволяючи системі долати помірні повороти, захищаючи всю ширину тягача; його зв’язка дозволяє кожному роликовому колесу рухатися по хвилястій місцевості. Лівий і правий ряди роликів (з 7 роликів) ідентичні та взаємозамінні; вони повертаються на 360 градусів під час руху заднім ходом, не заважаючи один одному. У разі значної вибухонебезпечної події весь блок роликів відривається від основної рами в найслабшому місці та може бути легко замінений іншим блоком роликів. Менші вибухи пошкодять лише ролик, який можна замінити.
У разі використання з Armtrac 100 або іншими гусеничними варіантами Armtrac гідравлічна потужність від головного транспортного засобу використовується для перенесення до 2000 кг ваги на роликові колеса, щоб створити достатню силу для спрацьовування будь-яких наявних пристроїв, якими керує жертва. Якщо не перевіряти маршрут, ролики можна підняти над землею, щоб забезпечити більшу швидкість і гнучкість.
Версія з власною вагою, яка використовується з БТР та ОБТ, ідентична версії з підтримкою ваги, за винятком того, що вона несе додаткову вагу до 3 тонн. До обох варіантів можна додавати або знімати додаткові ваги залежно від загрози та місцевості. Існують різні методи підключення до основного двигуна за допомогою вертикально відрегульованих тріскачок з фланцевими штифтами або скобами D